Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Amazon ve Pazarlar Arası Çözümler, Reklamcılık için E-ticaret uzmanlarımız, SEO, yerine getirme yönetimi ve çok daha fazlası. Amazon'dan Walmart'a, eBay'e, Wayfair ve ötesinde Mita, markaları e-ticaret ortamında ön plana çıkarıyor. Rekabetçi boşlukları kapatan performans yenilikleri. E-Ticaret pazarını tamamlayın ve Amazon Satıcı ve Satıcı Danışmanlık Hizmetleri.


Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve yurtdışındaki şirketlere yardımcı oluyoruz boyunca bu pazarlara girmek ve/veya genişlemek Kuzey Amerika ve Avrupa. Amazon satış danışmanlarımız Amazon'un şunu anlıyor: satış stratejileri doğru bir şekilde yapılandırmakla ilgilidir ve ürünlerinizi yönetmek. Akıllı düşünme, planlama ve uygulama satışları artırır ve ölçülebilir bir getiri sağlar Amazon satış danışmanlığı ile yatırımınıza ilişkin. Bizim Amazon'un satış platformlarının derinlemesine anlaşılması satış stratejinizi iş çözümleriyle uyumlu hale getirmenize yardımcı olur Maksimum satış performansı sağlayın.


Çok çeşitli çevrimiçi iş çözümleri sunuyoruz e-Ticaret iş geliştirme, pazar dahil araştırma, analiz, ürün seçimi, pazara giriş strateji, potansiyel müşteri yaratma, lojistik ortak arama, marka geliştirme, pazarlama, reklam, tanıtım, ürün lansmanı, ürün sayfası optimizasyonu (SEO) ve hesap yönetimi ve destek hizmetleri. Mita müşteriyi merkeze alarak çözümler sunar odak. Hizmetlerimiz yardımcı olmak için tasarlanmış ve uygulanmıştır. İşletmeler rekabette avantaj elde ediyor dünya genelinde çevrimiçi işlerini optimize ederken pazaryerleri ve 360 derecelik bir görünüm sağlıyor. Ekibimiz birçok işletme türünün ürünlerini satmasına yardımcı oluyor Amazon'daki ürünleri etkili ve verimli bir şekilde. Sahibiz Seller Central veya Vendor Central'da satış yapan müşteriler; müşteriler Vendor Central'da satış yapanlar ve her ikisinde de satış yapanlar platformlar. Şirket ve kuruluşlara yardımcı oluyoruz Amazon'da zaten satış yapanların yanı sıra tamamen deneyimsiz. İşiniz nereye düşerse düşsün Amazon yelpazesinde size yardım etmeye hazırız dünyanın perde arkası işleyişinde gezinmek en büyük e-ticaret pazarı.


Siz Konuşun Biz Dinleyelim

Bir e-ticaret pazarı ve Amazon pazarlama ajansı olarak öncelikle müşterilerimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz.

Daha sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak alınır. Parlak yeni ürün sayfaları, ulaşmanıza yardımcı olmazsa değersizdir

senin hedeflerin. Siz konuşursunuz, biz dinleriz… sonra da iyileştirme için birçok fikir ortaya koyarız.

Hakkımızda